Manikúra

Úprava nehtů je důležitou součástí péče o celé tělo. Ne každý si je umí sám upravit, proto je pro něj vhodné a účelné svěřit se do rukou odborníků, kteří mu nehty upraví, ošetří a poradí jak o ně pečovat doma.

Manikúrou se rozumí úprava délky a tvaru nehtů na rukou, změkčení a odstranění zrohovatělé kůžičky v okolí nehtů, zkrátka péče o ruce v takové míře, kterou vyžadují. Na závěr ošetření rukou sadou Saténové ruce - peeling odstraní odumřelé buňky a následně se použije hydratační krém s výživou.

 

 

Pedikúra 

 

Stejně jako péče o ruce, tak i péče o nohy má důležitou roli. Nosí nás celý život proto bychom jim měli věnovat péči, kterou si zaslouží

Nabízíme klasickou pedikúru - mokrým způsobem. Po lázni se odstraní stará zrohovatělá kůže, čím se zlepší celková kondice chodidel. V případě potřeby řešíme problémy se zarůstajícími a deformovanými nehty, ošetřujeme kuří oka, mozoly, zhrublou kůži na patách a jiné neduhy, které trápí Vaše nohy.
Pokožku ošetříme a upravíme Vám nehty podobně jako u manikúry, včetně jejich lakování. Závěr patří masáži nohou, která napomáhá prokrvení chodidel.